איך משקמים את כל הפה ביום אחד בלבד?

שיקום הפה

שיקום הפה ביום אחד טורף את כל הקלפים מחדש והופך את התהליך הארוך והמייגע של השתלת שיניים לקצר, מהיר ופשוט יותר. מהיום ניתן להגיע למרפאת השיניים בבוקר ולצאת כעבור מספר שעות בלבד עם פה מושלם וחיוך מנצח.

 

טיפול לשיקום הפה מתבצע בשלושה שלבים קבועים הכוללים: אבחון והדמיות שמקנים לרופא נתונים מדויקים על מצב הפה והשיניים, התאמת תוכנית טיפולים אשר מפרטת את כל שלבי הטיפול, וליווי רפואי והדרכת המטופל במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולשמור עליהן לאורך שנים רבות.

שיקום הפה ביום אחד מתאפשר באמצעות שתי שיטות מובילות:

שיטת ׳העמסה מידית׳ של שתלים דנטליים אשר מאפשרת קבלת שיניים זמניות קבועות כבר ביום ההשתלה, ושיטת ALL-ON-6 אשר כוללת התקנת גשר שיניים מלא בלסת אחת או בשתי לסתות בהתאם לצורך. 

 

שיטת ׳העמסה מידית׳ 

שיטה זו כוללת התקנת שתלים דנטליים ומיד לאחר מכן הנחת המבנה והכתר הזמני ללא צורך בהמתנה לקליטתו של השתל הדנטלי. באותו היום ובטיפול אחד בלבד, עוקרים את השיניים הבעייתיות, מתקינים את השתלים הדנטליים ומבצעים גשר זמני במקום תותבת נשלפת.

שיטה זו מתאימה למטופלים עם הנתונים הבאים: נפח עצם בכמות מספקת, עצם לסת צפופה, סגירת פה מאוזנת, ללא חריקת שיניים, ללא גורמי סיכון כמו סוכרת לא מאוזנת ולא מעשנים.

 

שיטת ALL-ON-6

שיטה זו מתבססת על התקנת שתלים דנטליים ייחודיים בזווית של כ 45 מעלות, ללא צורך בטיפולים מקדימים מורכבים של השתלת עצם והרמת סינוס. בטיפול אחד הרופא עוקר את השיניים, מתקין את השתלים ומרכיב גשר שיניים מלא בלסת. גשר הכתרים מתבצע בסריקה ובחריטה ממוחשבת ומודפס באופן דיגיטלי במדפסת תלת ממדית ולכן התוצאה הסופית מדויקת, אסתטית ומתאימה באופן מושלם למטופל. ההחלמה מהירה מאד וסיכויי ההצלחה של הטיפול גבוהים ביותר. 

לשיטה זו יתרונות רבים ומשמעותיים: טיפול אחד קצר ומרוכז, חזרה מהירה לשגרת חיים רגילה, מתאימה מאד לסובלים מחרדה דנטלית, מתאימה כמעט לכולם, חוסכת כסף, אידיאלית למטופלים הסובלים ממחסור בעצם, מונעת כאבים וחוסכת טיפולים מורכבים.

 

איך תבחרו מרפאת שיניים לשיקום הפה?

חשוב מאד לבדוק מה כולל הניסיון של המרפאה ורופא השיניים המטפל. ככל שרופא השיניים בעל ניסיון רב יותר ומיומן בטיפולי שיניים משקמים, הטיפולים יתבצעו ברמת דיוק גבוהה יותר וסיכויי הצלחת הטיפול יעלו. מומלץ לבחור מרפאת שיניים בעלת זמינות ומענה גבוהים למטופלים שמאפשרת קבלת תורים מהירים בהתאם לצורך. 

 

מה קורה בימים שלאחר הטיפול?

על מנת להעלות את סיכויי הצלחת הטיפול על המטופלים לגלות אחריות ולנהוג על פי הנחיות הרופא המטפל בנושא של שמירה נכונה על השתלים הדנטליים והכתרים. 

תופעות הלוואי שעלולות להופיע הן קלות מאד וכוללות אי נוחות, כאבים קלים, שטפי דם ונפיחות. ברוב המקרים הן צפויות לחלוף כעבור ימים בודדים. עלולים להופיע סיבוכים הכוללים דימומים, זיהומים ולעיתים אף דחייה של השתלים הדנטליים. רופא השיניים ינחה אתכם כיצד ניתן להפחית את הסיכונים למינימום האפשרי.  

 

מטופלים רבים אשר עברו טיפול לשיקום הפה מספרים על שיפור מנטלי משמעותי ביותר כתוצאה מהטיפול – עלייה בשמחת החיים, שיפור הביטחון העצמי וחזרה לחיים פעילים מבחינה חברתית. 

 

שתף ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
פוסטים מומלצים
שיקום פה

מהו שיקום ? תחום שיקום הפה הינו אחד מהתחומים הקריטיים והחשובים ביותר בענף רפואת השיניים. במסגרת הטיפולים ינסו הרופאים להביא

קרא עוד »
שן בינה כלואה

מהי שן בינה ואיך עוקרים אותה? אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכאבים בלסת אותן חווים מטופלים רבים מגיעים בגלל שן בינה

קרא עוד »
רוצים ? השאירו פרטים
מאמרים וטיפים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
גשר בשיניים: גשר בשיניים שקוף

כאשר אתם שומעים לראשונה את המונח גשר בשיניים, ככל הנראה אתם חושבים על אותם גשרים שנועדים ליישר את השיניים. אך המונח הזה רלוונטי גם עבור

כתרים לשיניים – כל מה שצריך לדעת

כתרים דנטליים נכנסו לחיינו על מנת להחליף את כותרת השן הטבעית. הכתר מספק מענה מושלם אך מבחינת יכולת הלעיסה של המטופל והן מבחינת המראה האסתטי

שיקום פה

מהו שיקום ? תחום שיקום הפה הינו אחד מהתחומים הקריטיים והחשובים ביותר בענף רפואת השיניים. במסגרת הטיפולים ינסו הרופאים להביא למצב שבו תפקוד הפה ורמת

שן בינה כלואה

מהי שן בינה ואיך עוקרים אותה? אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכאבים בלסת אותן חווים מטופלים רבים מגיעים בגלל שן בינה כלואה. הרופא יסביר לכם כי

שיניים רקובות

שיניים רקובות, אולי בשלב הזה שיניים רקובות נשמעות לכם כמו חלום בלהות, אך לא מעט אנשים סובלים מהמצב הזה. נדגיש כי כל בן אדם נולד