ציפוי שיניים – כל המידע למטופל

ציפוי שיניים

ציפוי שינייםבעבר היה נדמה כי חיוך מושלם עם שיניים ישרות ולבנות הוא מנת חלקם של אנשים ברי מזל שזכו בגנטיקה משובחת. אך כיום המצב שונה בתכלית, כאשר כל אחד יכול להביא את עצמו למצב שגם הוא יוכל להשיג חיוך מושלם – ללא קשר לגנטיקה או להיסטוריית טיפולי השיניים. כאשר החיוך הוא אחד מהסממנים הראשונים ששמים אליהם לב בכל אדם, ציפוי שיניים זה בהחלט משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

ציפוי שיניים מחרסינה הופכים את השיניים להיות בצבע לבן, וכך אתם מקבלים את החיוך החלומי שתמיד שאפתם לקבל. בשונה מטיפולי הבהרת שיניים שרק מבהירות יותר את צבע השן הקיים ולא תמיד הופכות את השיניים ללבנות, הדבקת ציפוי שיניים מחרסינה הופך אותן להיות לבנות כשלג.

מדוע השיניים הופכות לצהובות?

 

אחד מהמרכיבים החשובים ביותר של השן הוא הדנטין, שהצבע שלו הוא צהבהב. בהתחלה הדנטין עטוף כולו בשכבת אמייל שמספקת לשיניים את הצבע הלבן. עם השנים האמייל נשחק, וכך הדנטין הופך להיות יותר דומיננטי – וכך בעצם גוון השן הופך להיות יותר ויותר צהוב.

בנוסף לזמן שהוא אחד מהגורמים העיקריים לשיניים צהובות, גם ההרגלים שלכם עשויים להוביל למצב שבו השיניים יהפכו להיות צהובות מוקדם ממה שנראה לכם. עישון סיגריות, שתיית משקאות מוגזים או אלכוהולים ומזונות חומצתיים, כל אלה עשויים לזרז בצורה משמעותית את הופעת הצבע הצהוב על גבי השיניים.

 

מדוע כדאי לבצע ציפוי שיניים בשאיפה לחיוך מושלם?

ציפוי שיניים על ידי חרסינה זוהי הדרך הטובה ביותר להשיג חיוך מושלם ממספר סיבות. ראשית כי רק באמצעות ציפוי שיניים מחרסינה תוכלו להשיג שיניים לבנות על אמת, ולא רק להבהיר את הצבע הקיים של השיניים שלכם. לא קיימת היום עוד אפשרות יעילה ופשוטה יותר להשגת שיניים לבנות, ומהסיבה הזאת מרבית האנשים בוחרים דווקא בה על פני כל אפשרות אחרת.

 

בנוסף ציפוי שיניים מחרסינה הינו חזק ועמיד במיוחד, ומיד לאחר ביצוע הטיפול הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מהשן. כך שאם ישנם אנשים שחוששים לבצע ציפוי שיניים על ידי חרסינה מהחשש שהוא יתנתק מהשן בשלב כזה או אחר, אין לכם בכלל ממה לחשוש כי זה לא הולך לקרות.

למי כדאי לבצע ציפוי שיניים מחרסינה?  

 

ברוב המקרים טיפול ציפוי שיניים מתאים לכל אותם האנשים שמחפשים דרך מהירה ופשוטה להשיג שיניים לבנות. ציפוי שיניים מחרסינה מתאים לכאלה שניסו שיטות הלבנה שונות, אך עדיין הם לא קיבלו את התוצאה שהם תמיד חלמו להשיג. ברוב המקרים ישנו חוסר התאמה בין התקוות מהלבנת השיניים הרגילה ובין התוצאה שמקבלים בשטח.

בנוסף ציפוי שיניים יכול להיות אידיאלי עבור אנשים שנשברה להם שן, והם מחפשים דרך שבה הם יוכלו להשלים את השן החסרה – וכל זאת מבלי שאף אחד ישים לב.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email