מהו שיקום הפה ?

שיקום הפה

תחום שיקום הפה הינו אחד מהתחומים הקריטיים והחשובים ביותר בענף רפואת השיניים. במסגרת הטיפולים ינסו הרופאים להביא למצב שבו תפקוד הפה ורמת האסתטיקה יעברו שיפור משמעותי. בין שלל הטיפולים שתוכלו למצוא במסגרת טיפולי שיקום הפה, ישנם לא מעט טיפולים שחיוניים לנו לתחזוקה השוטפת של השיניים.

בין שלל הטיפולים תוכלו למצוא: טיפולי הלבנת שיניים, סתימות, טיפולי שורש, גשרים, השלמת חסר שיניים, השתלות, שיניים תותבות והרשימה עוד ארוכה ומגוונת. 

מהי ההכשרה של רופא מומחה לשיקום פה?

שיקום הפה

לפני שאתם פונים לרופא מומחה לשיקום פה, אתם צריכים לדעת מהי ההכשרה המדויקת שלו. כך תוכלו לפנות אליו רק במידת הצורך, ורק במקרים שבהם הוא יוכל לסייע לכם. כך תוכלו להפוך את הטיפול לאפקטיבי יותר, ולא תמצאו את עצמכם הולכים לאיבוד בין שלל רופאי שיניים שאינכם מכירים כלל.

  • התפקיד העיקרי של רופא מומחה לשיקום פה הוא להתוות בצורה מקצועית ומדויקת את הדרכים היעילות ביותר לשיקום חלל הפה של מטופל כזה או אחר. ההכשרה של מומחים לשיקום הפה היא רחבה וכוללת בתוכה נושאים רבים, בין הטיפולים המוכרים ביותר תוכלו למצוא טיפולי שורש וטיפולי יישורי שיניים.

  • על מנת שרופא מומחה לשיקום פה יגיע לרמה שבה הוא מסוגל לבצע את הטיפולים בצורה אידיאלית הוא נדרש לשנות לימוד רבות. במהלך הלימודים האינטנסיביים הוא מבצע גם תרגול פרוצדורות קליניות מורכבות. בשאיפה שהוא יהיה מוכן ככל האפשר לטפל במטופלים עם בעיות שיניים מורכבות.

  • רופא מומחה לשיקום פה מביא איתו יכולת אבחנה ברמה הגבוהה ביותר. כך שהוא ידע לתכנן לפרטי פרטים את הליך הטיפול וגם יבצע אותו בצורה הטובה ביותר. כאשר השאיפה המרכזית הינה להחזיר את המטופל לחיים נורמטיביים ככל האפשר.

  • על מנת שתוכלו להביא להוזלה משמעותית של טיפולי השיניים ולתכנון נכון ומדויק תוכלו לפנות מבעוד מועד למומחה שיקום הפה. הוא יעזור לכם להבין בדיוק מהי הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, וכיצד תוכלו להביא לכך שהטיפול בסופו של יום יענה בצורה מושלמת על הציפיות שלכם.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email