השתלות שיניים אול און 4 – כל מה שצריך לדעת

השתלת שיניים אול און 4

מדובר על אחת מהשיטות המתקדמות ביותר להשתלות שיניים, למרות שהיא קיימת עשרות שנים בצורות כאלה ואחרות. בשיטה הזאת מבצעים ארבעה שתלים ללסת העליונה או ללסת התחתונה לפי הצורך או אפילו בשתי הלסתות במקרה שבו רוצים לבצע השתלה בכל חלל הפה. על השתלים הללו ניתן להלביש גשר שעליו יש כ-12 שיניים, השיניים הללו נועדו להחליף את השיניים המקוריות.

מחסור בשיניים זוהי אחת מהבעיות המרכזיות של לא מעט אנשים שמגיעים לגיל השלישי. באמצעות האפשרות של השתלות שיניים אול און 4 ניתן להחזיר לאותם אנשים את הביטחון העצמי וגם את האפשרות לשמור על אורח חיים נורמטיבי. השיטה הזאת מיועדת בעיקר לאנשים שאיבדו את כל השיניים בפה שלהם, או כאלה שמסיבות מסוימות צריכים לעקור את כל השיניים בחלל הפה שלהם.

 

למי מיועדת השתלת שיניים אול און 4?


יש מספר מועמדים אידיאליים לביצוע השתלות שיניים אול און 4, המועמד האידיאלי הוא מטופל אשר משתמש בשיניים תותבות בכל חלל הפה. בנוסף השיטה הזאת יכולה להיות אידיאלית עבור מטופלים אשר חוששים מביצוע טיפול כירורגי ארוך על ידי רופא שיניים. הטיפול הזה מספק פתרון קל ויעיל בתוך זמן קצר ועם המתנה מינימאלית מצידו של המטופל.

יתרה מכך השתלות שיניים אול און 4 באופן מוכח הן זולות יותר מאשר שיטות השתלה אחרות, ולכן מטופלים שאין ביכולתם לשלם כסף על טיפולי השתלה יקרים בוחרים דווקא באפשרות הזאת. אם אתם סובלים ממחלות חניכיים כאלה ואחרות שמחייבות אתכם לעקור את כל השיניים השתלת שיניים אול און 4 יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם.

כך או כך, ההמלצה הטובה ביותר עבורכם כי להתייעץ עם רופא שיניים מומחה בהשתלות על מנת שיוכל לספק לכם את ההמלצה הטובה ביותר. לכל מטופל יש את העדפות שלו ואת הצרכים שלו, ולכן רופא השיניים יהיה איש המפתח מבחינתכם – זה שיוכל לספק לכם את התשובות המדויקות ביותר. תזכרו כי השתלת שיניים היא פתרון לטווח הרחוק, ולכן אסור לכם להתפשר בבחירת סוג ההשתלה המושלם עבורכם.

 

מהם היתרונות של השתלת שיניים אול און 4?


בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, החלטנו לסקור עבורכם את כל היתרונות של שיטת השתלת השיניים אול און 4. לשיטה הזאת יש לא מעט יתרונות, היתרונות הללו הן אלה שהפכו אותה להיות אחת משיטות ההשתלה המועדפות ביותר על רוב רופאי השיניים. 

  • היתרון המשמעותי ביותר של השתלת השיניים בדרך הזאת על פני השתלות שיניים בדרכים אחרות זה משך זמן הטיפול. השתלת שיניים אול און 4 מתבצעת בתוך יום אחד בלבד, כך שכבר בתוך זמן קצר תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם. דבר שלא ניתן להבטיח כאשר אתם מבצעים השתלות שיניים בשיטות אחרות. 
  • השיטה הזאת מספקת מענה למטופלים שאין לכם שיניים בחלל הפה. מדובר על השיטה היחידה שמאפשרת למטופלים שכאלה לקבל השתלה ברמה גבוהה וללא חשש. בעבר לאותם אנשים לא היה מענה או פתרון בשיטות הטיפול הקיימות, אך כיום הם יכולים לבצע השתלת שיניים אול און 4 ולדעת כי אין להם ממה לחשוש. 
  • השתלת שיניים אול און 4 היא מאוד מדויקת ועמידה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהיא תחזיק לכם מעמד זמן רב. אתם לא צריכים לחשוש שמא המצב יחזור לקדמותו, והתחזוקה של השתלים הינה פשוטה למדיי. אתם תופתעו לגלות עד כמה זה פשוט לעומת תחזוקה של שתלים אחרים.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
לבדיקה ראשונית
ללא עלות
הפוסטים המובילים